Заходи

Вечір знайомств

А ви знаєте що до нас приїжджав «справжній» продюсер з СТБ? В нашому таборі він шукав цікаві історії для свого шоу «…», а ми в свою чергу познайомилися з новими вихователями та дітками. Тут і спортивні інструктори, і кухарі, і керівники гуртків себе показали.    

А ось і нові зустрічі!

Квест «Знайомство». На цій зміні дітей зустрічали казкові герої з новими завданнями, у кожного загону було по 2 завдання на кожній станції, одним з яких було знайти слово і отримати свій промінь для сонечка. Завдяки цьому завданню, в кінці, ми зрозуміли, що «Сонячний – місце, де збуваються мрії».

Гала-ШОУ на честь закриття зміни

Як не прикро, але 1 табірна зміна 2018 підійшла до кінця. 21 день пролетіли непомітно. На лінійцці та святковому концерті на честь закриття зміни не можливо було стримати сліз та емоцій. Бо це останні дні з новими друзями та вихователями. Але ми не прощаємось, а кажемо до побачення та до нових зустрічей 

Хвилинка поезії

Поезія.. як це чудово! А якщо це творчість дітей, то на душі стає тепло та радісно. 22 червня кожному загону було доручено штабне завдання, написати вірші про «Сонячний». Тому пропонуємо до вашої уваги роботи наших юних поетів. ***** Солнечный лагерь светит нам ярко, Придаёт нам силы для зарядки. Чтобы мы не унывали Чтобы каждый день […]

«Стартинеджер» — танцювальні естафети

Хто не любить рухатися під ритм улюблених пісень? Якщо і є такі, тоді тільки не у нас. 2 липня загони 1,2,3,4 і 5 загонів продемонстрували свої танцювальні номери та музичні постанови. Танцпол розпалювався від ритмів, рухів та гарного настрою.

Мультфутбол: великі змагання-велика перемога!

1 липня на футбольному полі ДЗОВст «Сонячний» пройшов справжній матч-ВЕЛИКІ ЗМАГАННЯ. Команда 1, 2 і 3 загонів проти команди веселих мультгероїв. Яка була напруга! Але матч завершився на рахунок справжньої дружби.

Зелений TV

Як добре що зараз є можливості зафіксувати яскраві моменти у будь-яку мить. Нашим командам було завдання зробити фільм свого загону, де можна було проявити себе та свою фантазію. Відео-робота загону №5.

Сорочинський Ярмарок — свято в кожен дім!

Хто з українців жодного разу не чув слова «ярмарок»? Невже є такі? Свято праці і спілкування, продажу товарів і придбання гарного настрою, розпродажу одягу і щастя, де діяли постійні знижки цін на продукцію і посмішки. З давніх-давен на нашій землі збиралися ці великі торги – ярмарки. Ось і в нашому таборі цього літа також впровадили […]

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Сонячний» Донецької обласної ради професійних спілок